Banner
Banner
Banner

Reality Francúzsko

Jedno z hlavných svetových miest módy, kultúry a romantiky, Azúrové pobrežie, Savojské Alpy. Paríž, Nice, Cannes, St. Tropez, Monaco, Val d´Isere, Courchevel, Tignes, Les Arc, Meribel. To je len krátky výpis miest vo Francúzsku, o ktoré je medzi investormi do realít vo Francúzsku najväčší záujem.

Reality vo Francúzsku: záujem sa sústredí hlavne na Paríž, Alpy, Azúrové pobrežie

Rovnako ako v prípade Talianska ponúka tiež Francúzsko ako slnečné pláže, tak vyžitie pre milovníkov zimných športov. Nehnuteľnosti v južných Alpách, napr. lyžiarske stredisko Valberg, potom ponúka kombináciu oboch. Dopoludnia môžete stráviť na lyžiach, po dobrom obede sadnúť do auta a po zhruba hodine cesty si popoludnie môžete užiť na pláži Stredozemného mora.

Ponuka realít vo Francúzsku je veľmi široká a krajina galského kohúta navyše nekladie nákupu nehnuteľností investormi zo zahraničia žiadne prekážky. A pokiaľ ste milovníkmi francúzskeho vína, nie je vylúčený ani nákup vinice. Tu ale platia trocha odlišné pravidlá než pri nákupe bežných nehnuteľností.

Máte záujem o nehnuteľnosti vo Francúzsku?

Články, ponuky a ďalšie informácie o francúzských realitách nájdete v rubrike: Reality Francúzsko.

Sponzor sekcie

» Partnerom sekcie Reality Francúzsko je realitná spoločnosť Rellox, najväčší predajca zahraničných realít v strednej a východnej Európe. Prehľad nehnuteľností na predaj vo Francúzsku nájdete na špecializovanom webe Nehnuteľnosti Francúzsko.

Zahraničné reality a nehnuteľnosti