Banner
Banner
Banner

Reality Rakúsko

Rakúsko patrí medzi slovenskými občanmi pri nákupe zahraničných realít k najobľúbenejším destináciám. Vstupom Slovenska do Európskej únie došlo k zjednodušeniu nákupu nehnuteľností v Rakúsku. Občania EÚ majú pri nákupe rakúskych realít obdobné postavenie ako miestni občania. Veľkým plusom je samozrejme ľahká dopravná dostupnosť a tiež cena. Kvalita a úroveň služieb je pritom v Rakúsku na špičkovej úrovni.

Najvyhľadávanejšie reality a nehnuteľnosti v Rakúsku

K najžiadanejším patria najmä ski nehnuteľnosti a apartmány v alpských lyžiarskych strediskách. Vyhlásené lyžiarske strediská v blízkosti ľadovcov poskytujú milovníkom lyžovania vynikajúce podmienky na športové vyžitie. V ich blízkosti navyše v poslednom čase často vyrástli golfové ihriská, čím dochádza k ďalšiemu zhodnoteniu nehnuteľností v danej oblasti a zároveň rastie ich využiteľnosť v priebehu celého roka.

Okrem apartmánov, domov, bytov a chát je záujem tiež o objekty vhodné na podnikanie v gastrónomii a cestovnom ruchu. Rakúsky realitný trh ponúka pomerne široký výber hotelov, penziónov, reštaurácií, barov a kaviarní.

Máte záujem o nehnuteľnosti v Rakúsku?

Články, ponuky a ďalšie informácie o rakúskych realitách nájdete v rubrike: Reality Rakúsko.

Sponzor sekcie

» Partnerom sekcie Reality Rakúsko je realitná spoločnosť Rellox, najväčší predajca zahraničných realít v strednej a východnej Európe. Prehľad nehnuteľností na predaj v Rakúsku nájdete na špecializovanom webe Nehnuteľnosti Rakúsko.

Zahraničné reality a nehnuteľnosti