Banner
Banner
Banner

Reality Španielsko

Domy a vily pri mori, byty a apartmány v prímorských letoviskách. To sú pre zahraničných investorov najväčšie lákadlá na španielskom realitnom trhu.

Reality Španielsko: nehnuteľnosti na morskom pobreží a golfové reality

Španielsko sa navyše stáva rajom milovníkov golfu. Takzvané golf reality (teda nehnuteľnosti nachádzajúce sa na golfovom ihrisku, prípadne v jeho najbližšom okolí) sú v popredí záujmu investorov o reality v Španielsku. Golfu prajú hlavne priaznivé klimatické podmienky v južnom Španielsku. Len v Andalúzii nájdete šesť desiatok golfových ihrísk, rad z nich je situovaný priamo pri morskom pobreží. Oblasť Costa del Sol sa dokonca začala prezývať Costa del Golf.

Súčasťou Španielska je Mallorca, ktorá je najväčším španielskym ostrovom. Mallorca je exkluzívna turistická destinácia vyhľadávaná turistami z Európy i celého sveta. To spolu s vysokou úrovňou služieb znamená tiež vyššiu cenu nehnuteľností. Nie inak je to tiež v ďalších vyhľadávaných turistických destináciách na Baleárskych ostrovoch, ako je napr. Ibiza a Menorca.

Máte záujem o nehnuteľnosti v Španielsku?

Články, ponuky a ďalšie informácie o španielskych realitách nájdete v rubrike: Reality Španielsko.

Sponzor sekcie

» Partnerom sekcie Reality Španielsko je realitná spoločnosť Rellox, najväčší predajca zahraničných realít v strednej a východnej Európe. Prehľad nehnuteľností na predaj vo Španielsku nájdete na špecializovanom webe Nehnuteľnosti Španielsko.

Zahraničné reality a nehnuteľnosti