Banner
Banner
Banner

Rellox

Realitná spoločnosť Rellox sa špecializuje na sprostredkovanie kúpy a predaja zahraničných nehnuteľností a vo svojom odbore je lídrom trhu v strednej a východnej Európe. Rellox ponúka najširší výber nehnuteľností pri mori, na horách alebo na golfe.

V súčasnosti spoločnosť Rellox poskytuje služby súvisiace s nákupom realít v zahraničí v zhruba tridsiatich krajinách sveta. Svojím klientom poskytuje komplexný servis vrátane právneho a daňového poradenstva a ďalších súvisiacich služieb.

Pre klientov z radov privátnych a inštitucionálnych investorov ponúka realitná spoločnosť Rellox vyhľadávanie a sprostredkovanie realitných investičných príležitostí vrátane investícií do tzv. gastro realít.

Kontakt

Rellox, s. r. o.
Jindřišská 24
110 00 Praha
Česká republika

Internet:  www.rellox.sk
E-mail: info@rellox.sk
Tel.: +420 222 243 325
Fax: +420 222 243 326

Spoločnosť Rellox ďalej prevádzkuje špecializované weby zamerané špecificky na nákup nehnuteľností v nasledujúcich krajinách:

Reality Rakúsko – nákup nehnuteľností, informácie o lokalitách, financovanie, katalóg nehnuteľností v Rakúsku, ski nehnuteľnosti a apartmány, gastro reality.

Reality Španielsko – nákup nehnuteľností, informácie o lokalitách, financovanie, katalóg nehnuteľností v Španielsku, domy, vily a apartmány pri mori, golf reality.

Reality Francúzsko – nákup nehnuteľností, informácie o lokalitách, financovanie, katalóg nehnuteľností vo Francúzsku, Azúrové pobrežie, ski nehnuteľnosti v Savojských Alpách, byty a apartmány v Paríži a ďalších mestách.

Reality Taliansko – nákup nehnuteľností, informácie o lokalitách, financovanie, katalóg nehnuteľností v Taliansku, nehnuteľnosti v Toskánsku, na Ligurskej riviére, adriatickom pobreží, ski apartmány v talianskych Alpách.

Reality Chorvátsko – nákup nehnuteľností, informácie o lokalitách, financovanie, katalóg nehnuteľností v Chorvátsku, vily a apartmány na pobreží Jadranu a priľahlých ostrovoch.

Reality Švajčiarsko – nákup nehnuteľností, informácie o lokalitách, financovanie, katalóg realít vo Švajčiarsku, ski apartmány vo švajčiarskych Alpách, domy a vily pri jazerách blízko talianskych hraníc.

Zahraničné reality a nehnuteľnosti